Замовити запчастини

Замовити запчастини Зверніться до наших спеціалістів
Напишіть листа

Докладніше про техніку

Докладніше про техніку

Мастила Neste: найвища якість з Фінляндії


Масла Несте

Ви можете бути на 100% впевнені у якості продукту, який постачається в Україну безпосередньо з єдиного у світі заводу-виробника Neste.

Моторні оливи Neste виробляються на основі унікальної запатентованої технології NEXBASE™, розробленої у Фінляндії. Базові масла NEXBASE™ поєднуються з присадками найкращих світових виробників, тому готові продукти - мастила Neste - гарантують найвищу надійність та виняткову продуктивність роботи двигунів.

Оливи Neste мають схвалену оригінальними виробниками техніки (OEM) продуктивність.

Висока якість мастильних матеріалів Neste підтверджена випробуваннями в суворих зимових умовах Фінляндії (перепад температур становить від мінус 50 градусів взимку до плюс 35 влітку) та перевірено успішним досвідом їх використання в Україні протягом останніх 20 років.

Ми пропонуємо широкий асортимент мастильних матеріалів Neste для сільськогосподарської, вантажної, легкової техніки (моторні, трансмісійні, гідравлічні олії, мастила).

Так, наприклад, одна з найпопулярніших позицій олив - Neste Turbo LXE 10W-30 - напівсинтетична дизельна моторна олива. Відповідає специфікаціям:
SAE 10W-30
API CI-4, CH-4/SL
ACEA E7/E5/E3
Caterpillar ECF-2, ECF-1-a
Cummins CES 20,071/-2/-6/-7/-8
Deutz DQC III-10
Global DHD-1
Mack EO-N, EO-M Plus
MAN M3275
MB 228.3
MTU Type 2
Renault RVI RLD, RLD-2
Volvo VDS-3, VDS-2

З питань придбання мастил Neste звертайтеся:
(050) 421-50-56

Офіційний сайт виробника Neste

Масла Несте от Агро-Союза