Буклет

Буклет Переглянути у браузері
Завантажити проспект

Купити техніку

Купити техніку Зверніться до наших спеціалістів
Напишіть листа

Дисково-анкерні комплекси Cross Slot

Пневматична дисково-анкерна сівалка Cross Slot – посівний комплекс нового покоління, розроблений спеціально для нульової технології.

Cross Slot_1.jpg
Сівалку було створено в результаті 30-річної роботи групи наукових співробітників Університету Мейсі (Нова Зеландія) під керівництвом професора Джона Бейкера.

У Cross Slot використовується підхід, відмінний від інших сівалок для No-till. Ця сівалка здатна одночасно з насінням вносити в ґрунт добрива, при цьому виключається опік росткових корінців; здійснювати якісний посів навіть у велику кількість пожнивних решток, не порушуючи поверхневий шар ґрунту.


Сівалка виконує такі завдання:
  • мінімальне порушення ґрунтового шару та рослинного покриву (вплив на здоров'я ґрунту та якість його самовідновлення)
  • збільшення врожайності культур.

Переваги посівних комплексів Cross Slot:

  • Універсальність. Зазвичай сівалки прямого посіву можуть працювати лише у специфічних агрокліматичних умовах на вирівняній поверхні. Cross Slot унікальний тим, що підходить абсолютно для будь-якого типу ґрунту та будь-якої поверхні. Крім того, комплекс підходить для висіву всіх культур.
  • Прямий посів без попереднього вирівнювання полів ґрунтообробними агрегатами, що дозволяє скоротити витрати і перейти до нульової технології уже в перший рік.
  • Здатність копіювати поверхню поля, підтримуючи постійну глибину посіву, забезпечує точний контроль глибини загортання насіння в ґрунт.
  • Одночасне роздільне внесення насіння та добрив. Сошник «з крилами» створює просторовий бар'єр між двома стінками борозни у ґрунті. Це дозволяє вносити насіння з одного боку, а добрива з іншого, забезпечуючи достатній горизонтальний поділ..
  • Робота сівалки без забивання рослинними рештками забезпечується навіть з вузькими міжряддями та в різних умовах – від сухої стерні культури до сплутаного дерну з розвиненою кореневою системою, а також у великому діапазоні ґрунтів – від м'якого та вологого до твердого та сухого.
  • Самостійне закриття борозни без переущільнення, яке знижує схожість культур.
  • Надійність в експлуатації, зручність в обслуговуванні. Змінні частини сівалки легко замінити на полі, а міцні, зносостійкі матеріали, використані для виробництва вузлів і агрегатів, забезпечують високу надійність у роботі.

Посівний комплекс Cross Slot може складатися за допомогою гідравлічного пристрою, що дозволяє зменшити габарити.

Особливість системи Cross Slot - сошник і форма борозн, які залишаються після проходу сівалки.

CS_soshnik_1.JPG CS_soshnik_3.jpg
На відміну від інших сівалок, що роблять вертикальні борозни, Cross Slot робить горизонтальні.
Завдяки цьому створюється оптимальний мікроклімат для насіння: волога в посівному ложі є переважно у вигляді пари, особливо якщо на поверхні лежать пожнивні рештки.

Крім того, під час утворення борозни насіння розташовується під горизонтальним крилом ґрунту, і це гарантує те, що вони будуть постійно покриті ґрунтом.

Дисково-анкерний сошник Cross Slot є унікальним. Він поєднує в собі всі переваги дискової та анкерної сівалок. Сошник у формі перевернутої "Т" - єдина відома форма робочого органу сівалки, що формує горизонтальну борозну з мінімальним порушенням структури ґрунту.

CS_soshnik_2.JPG CS_soshnik_4.jpg
При посіві добрива та насіння розташовуються окремо один від одного з двох сторін від диска, що розрізає. При цьому відстань між насінням та добривами становить 2-3 см. Що дозволяє максимально зберігати вологу та створити оптимальні умови для розвитку культури. Це дозволяє зберегти врожай навіть за умов посухи.

Сошники Cross Slot входять у землю завдяки дії індивідуальних гідравлічних циліндрів. Кожен сошник можна відрегулювати індивідуально, щоб забезпечити потрібну глибину посіву.

Бункер для насіння/добрив складається з двох відсіків, кожен з яких укомплектований пристроєм, що дозує, пневмосистеми з гідроприводом і електронною системою контролю висіву.

Завантаження посівного матеріалу та добрив здійснюється зверху будь-яким із зручних способів, залежно від наявності завантажувального обладнання у господарстві, що дозволяє мінімізувати час завантаження бункера до 2-3 хвилин.
Характеристики Cross Slot 5200 Cross Slot 10 200
Робоча ширина,м 5,00 10,00
Кількість сіючих сошників 25 49
Ємність бункера, л 5 000 10 000
Співвідношення секцій бункера (насіння/добрива) 60/40 60/40
Транспортна ширина, м 2,55 5,55
Транспортна висота, м 3,36 4,7
Транспортна довжина, м 9,65 9,65
Вага, кг 12 100 20 000
Необхідна тягова потужність на 1 сошник, к.с. 13 13